Блінкен: у 2013 українці вийшли на Майдан і відтоді над вами стоїть агресія з боку Москви, Росія вторглася на територію Криму

Новини України та світу
Ліна Тимошина
19 Січня 2022, 15:36
Ліна Тимошина
19 Січня 2022, 15:36

Голова Державного Департаменту США Ентоні Блінкен 19 січня зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським. Голова Держдепу сказав, що саме Джо Байден попросив його приїхати в Україну, повідомляє 24 канал.

Блінкен нагадав, що Україна ще у 1991 році обрала своє майбутнє у напрямку демократії та європейських поглядів. А у 2013 році вийшла на Майдан. Відтоді над Україною нависла агресія з боку РФ.

Росія вторглася на територію Криму, також створила конфлікт у східній частині України, та намагається підривати демократію, - сказав Блінкен.

За словами голови Держдепу США, сьогодні біля кордонів України близько 100 тисяч російських військових. І в цьому, за його словами, полягає "безпрецедентна загроза" для України.

Президент попросив мене наголосити на нашій відданості територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України, - сказав Блінкен.

Він додав, що Сполучені Штати чітко вказали Росії на те, що у разі агресії проти України, дії Кремля матимуть серйозні наслідки не лише з боку США.

Як писалиQIRIM.News, 19 січня Держсекретар США Блінкен летить в Україну. Серед тем переговорів - втілення комплексного пакета стримування Росії.

Як повідомляли QIRIM.News, Державний секретар Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен вважає, що якщо Росія продовжить ескалацію свого військового нарощування та свою запальну риторику, буде дуже важко досягти реального прогресу.

Як писали QIRIM.News, 21 грудня президент Росії Володимир Путін на колегії Міноборони за підсумками року заявив, що Російська Федерація готова вживати військово-технічних заходів, якщо НАТО наблизиться до її кордонів.

Як повідомлялиQIRIM.News, 2 грудня державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що Президент Росії Володимир Путін готовий до повномасштабного вторгнення в Україну, але невідомо, чи ухвалив він остаточне рішення.