«Буде початком кінця», — Мустафа Джемілєв про ймовірність нового вторгнення російських військ в Україну

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
29 Листопада 2021, 12:25
Асіф АлієвQHA
29 Листопада 2021, 12:25

Якщо війська Російської Федерації, які сконцентровані біля кордонів України та в окупованому Криму, нападуть до нашої країни, то це буде початком кінця РФ.

Про це QIRIM.News розповів лідер кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв.

За його словами, прогнозувати дії держави можна відштовхуючись від національних інтересів країни і чергове вторгнення в Україну явно не збігається з цими інтересами. Джемілєв нагадав слова прессекретар Путіна Дмитра Пєскова, який заявив, що Росія не планує вводити війська в Україну.

«Водночас, Росія не повинна була і окупувати Крим і розпочинати війну на Донбасі, але це вона зробила. Вірити їхнім словам немає підстав. Тому передбачити дії Кремля важко, Україна має бути готова до будь-яких сценаріїв», - сказав він.

Раніше міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що міжнародні партнери України запевнили, що діятимуть на випередженняу випадку наступу Росії. Це стосуватиметься політичних економічних кроків, а також допомоги Україні. Резніков зауважив, що активність із боку Росії спрямована на дестабілізацію всередині України, всередині країн НАТО та ЄС.

Як повідомлялиQIRIM.News, США занепокоєні повідомленнями про незвичайні військові дії РФ біля України й ретельно стежать за ситуацією. Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен на прес-конференції за підсумками засідання Комісії стратегічного партнерства Україна-США у Вашингтоні.