Час говорити про змістовне наповнення кримської автономії, – Чубаров

Новини України та світу
Ліна Тимошина
17 Березня 2023, 09:14
Фото: УКМЦ
Ліна Тимошина
17 Березня 2023, 09:14

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров вважає доцільним готуватися до змістовного наповнення кримської автономії, не чекаючи, поки півострів буде деокупований.

Про це він сказав під час публічної дискусії «Крим 2014 vs Крим 2023: ретроспектива і погляд в майбутнє» в Українському кризовому медіа-центрі (УКМЦ), повідомляє УКМЦ.

Ми вже ніяк не можемо обійтися без усвідомлення того, що на цій землі є її корінний народ. Мають бути гарантовані можливості для збереження і розвитку кримськотатарського народу, бо за межами України у нього немає іншої території чи етнічно спорідненої держави. При цьому всі повинні бути забезпечені однаковими правами, – наголосив голова Меджлісу.

Основний принцип, який важливо покласти в основу розвитку деокупованого Криму, Чубаров бачить наступним чином: українська держава має опікуватися долею і кримськотатарського народу, а кримські татари зі всіма громадянами - опікуватися майбутнім української держави.

Як повідомляли QIRIM.News, раніше Рефат Чубаров розповідав, якою має бути Національно-територіальна автономія у складі України.