«Через 120 годин після засідання Рамштайну 8 ми отримали дозвіл на Leopards!», - Резніков

Новини України та світу
Ліна Тимошина
25 Січня 2023, 16:14
Фото: gur.gov.ua
Ліна Тимошина
25 Січня 2023, 16:14

Схвалення передачі танків Leopards відбулося через 120 годин після засідання Рамштайну.

Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков на сторінці у Фейсбук.

Через 120 годин після засідання Рамштайну 8 ми отримали дозвіл на Leopards! Коаліція «Leopard» з партнерами спрацювала! Дійсно, Leopards добре виглядають в Україні!, - написав Резніков.

За його словами, це був довгий і непростий шлях, десятки перемовин, але цього вдалося досягти.

Завдяки героїзму наших захисників і захисниць, завдяки всім Українцям, які завзято прагнуть перемоги і роблять для цього усе. Це завжди було одним із моїх ключових аргументів в цих перемовинах, - розповів очільник міноборони.

Він подякував Федеральному канцлеру Німеччини Олафу Шольцу, своєму колезі - новопризначеному міністру оборони Німеччини - Борису Пісторіусу, народу Німеччини і всім, хто підтримав Україну.

Як повідомляли QIRIM.News, Володимир Зеленський 19 січня у відеозверненні сказав, що коаліція партнерів щодо постачання Україні танків вже сформована, і зараз очікується рішення фактично з однієї європейської столиці.

Як повідомляли QIRIM.News, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і міністр оборони України Олексій Резніков закликали світ надати Україні танки.  Вони наголосили, що спроба реваншу Росії за її невдачі у війні проти України, зокрема, й загроза нового повномасштабного наступу російських сил є дуже реальною.

Як повідомлялиQIRIM.News, Президент Європейської Ради Шарль Мішель закликав надати Україні танки.