Через пікети до Дня Незалежності України у Росії затримали активістів

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
25 Серпня 2021, 10:42
Тетяна Нікішина
25 Серпня 2021, 10:42

У російському Санкт-Петербурзі 24 серпня російські правоохоронці затримали активістів. Вони влаштували одиночні пікети з нагоди Дня Незалежності України.

Про це стало відомо зі сторінки «Мирное сопротивление. Санкт-Петербург» у Facebook.

Затримали прихильників «Мирного опору» Влада Шипіцина та Ольгу Смирнову. Це сталось на Невському проспекті.

Тільки що на Невському проспекті за одиночний пікет на честь Дня Незалежності України був затриманий прихильник «Мирного опору» СПб Влад Шипіцин. Також була там же затримана прихильниця «Мирного опору» Ольга Смирнова, — йдеться у повідомленні.

Активісти вийшли на акцію з прапорами України. Також вони тримали в руках плакат з написом «З Днем Незалежності. Україно, живи та перемагай».

Нагадаємо, у День державного прапора України 23 серпня у Москві двічі запустили синьо-жовтий стяг. Спочатку його підняли у самому центрі російської столиці — майже під стінами Кремля.

Вдруге прапор здійнявся серед хмарочосів ділового центру Москва-Сіті. Відповідне відео оприлюднив український журналіст Андрій Цаплієнко у своєму телеграм-каналі.

Як повідомляли «Кримські новини», Росія винна у смерті понад 15 тисяч українців. Саме тому 23 серпня під посольством РФ у Києві активісти встановили 150 прапорів України як нагадування про українців, які загинули внаслідок російської агресії. Кожен прапор уособлює 100 осіб, які поклали життя внаслідок російської агресії на сході України. Головним винуватцем смерті майже 15 тисяч українців є Кремль та особисто Путін, зазначив учасник акції, політичний експерт Артем Бронжиков.