Чергові обшуки у будинках кримських татар в окупованому Криму (Відео)

Новини України та світу
Ліна Тимошина
09 Лютого 2022, 08:37
Фото: Кримська солідарність
Ліна Тимошина
09 Лютого 2022, 08:37

Зранку у кількох будинках кримських татар мусульман, у різних регіонах Криму, проводяться слідчі заходи. Про це повідомляє "Кримська солідарність".


Серед них Османов Ансар Ісмаїлович із Бахчисарайського району. Після обшуку чоловіка забрали в УФСБ Криму. Брав участь у громадських ініціативах та інформаційних кампаніях на підтримку кримських політв'язнів. Відвідував судові процеси з політично мотивованих справ у Криму та у Ростові-на-Дону.


Також після обшуку відвезли до УФСБ Криму жителя Сімферополя Абдулвапова Аметхана Неджиповича. І Мустафаєва Марлена Рамісовича із Білогірська. Він займається авторемонтом, брав участь у мусульманських поховальних обрядах. Активно відвідував суди та допомагав сім'ям політв'язнів. Волонтер "Кримської солідарності".


Окрім цього, після обшуку забрали Сейтосманова Ернеста Казимовича із Севастополя. Він рідний брат політв'язня Енвера Сейтосманова, засудженого до 17 років суворого режиму за нібито причетність до «Хізб ут-Тахрір», забороненої в Росії. Ернест Сейтосманов відвідував судові процеси над кримськими татарами у Криму та у Ростові-на-Дону, допомагав сім'ям політв'язнів у розв'язанні соціально-побутових питань, брав участь у громадських ініціативах.

Возможно, это изображение (6 человек, борода, люди сидят и люди стоят)
Фото: Кримська солідарність
Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят, в помещении и текст «SHOT ON REDM 9 AI QUAD CAMERA»)
Фото: Кримська солідарність
Возможно, это изображение (1 человек и стоит)
Фото: Кримська солідарність