Черговий російський актор отримав заборону на в'їзд в Україну

Новини України та світу
Хельга Полтавка
30 Червня 2021, 16:25
Хельга Полтавка
30 Червня 2021, 16:25

В аеропорту «Жуляни» прикордонники окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» вирішили заборонити в'їзд в Україну російському актору і телеведучому.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

Росіянин 1974 року народження прибув в Україну, маючи посвідку на постійне проживання в нашій країні. Проте прикордонники встановили факти незаконного відвідування ним тимчасово окупованого Криму, — йдеться у повідомленні.

Сьогодні іноземець, який незаконно відвідував тимчасово окуповану територію України, залишав Україну рейсом «Київ — Варшава».

Після оформлення його на відліт, прикордонники на три роки заборонили порушнику в’їзд на територію нашої держави.

Також Держприкордонслужба України готує листа до підрозділу Державної міграційної служби України з ініціативою анулювати іноземцю-порушнику посвідки, яка дає йому право на тимчасове проживання в Україні, — зауважили у ДПСУ.

Як повідомляє «Укрінформ» з посиланням на власні джерела, йдеться про російського актора, теле-, і радіоведучого Оскара Кучеру.

Як розповів активіст Сергій Стерненко, 20 червня в Україну пустили громадянина Росії Оскара Кучера, який незаконно давав гастролі в тимчасово окупованому РФ Криму та приїхав в Одесу.

Тому просто зараз Кучєра буде виступати в одеській філармонії. А потім, можливо, знов поїде у наш Крим. Чи в Донецьк, розважати ворога. А потім знов до нас, — пише активіст.

Фото: Оскар Кучера - ліворуч

Як повідомляли «Кримські новини», російську акторку серіалу «Непотоплювана» Глафіру Тарханову, яка незаконно їздила в окупований Крим, видворили з України.

Нагадаємо, за минулий рік українські прикордонники склали більше чотирьох тисяч адмінпротоколів за порушення в’їзду на тимчасово окуповані території. Серед порушників — російський телеведучий Борис Корчевніков.