Чорноморський флот РФ повідомив про початок військових навчань у Чорному морі

Новини України та світу
Ліна Тимошина
21 Вересня 2021, 12:18
Ліна Тимошина
21 Вересня 2021, 12:18

Чорноморський флот РФ вивів близько 20 надводних кораблів і суден забезпечення з пунктів базування окупованого Севастополя і Новоросійська на навчання з виконанням ракетних і артилерійських стрільб. Про це повідомилив Міноборони РФ.

За даними Міноборони країни-агресорки, у море вийшли ракетні, протичовнові кораблі, підводні човни, тральні сили флоту, допоміжні і рятувальні судна та авіація.

«На початковому етапі навчань моряки відпрацювали вихід кораблів з пунктів базування з форсуванням мінного району по заздалегідь протраленій смузі, а також спільне маневрування в різних ордерах при проходженні районів інтенсивного судноплавства», - йдеться в повідомленні російського оборонного відомства.

За даними Міноборони РФ, екіпажі бойових кораблів виконають ракетні та артилерійські стрільби в складі різнорідних тактичних груп. Також російські моряки також відпрацюють тралення, морський бій, пошук і знищення підводного човна, виявлення і нанесення удару по береговому командному пункту, протиповітряну оборону.

«Візуальний контроль над діями учасників навчань вестиметься з використанням безпілотників», - додали в Міноборони РФ.

Нагадаємо, російські військові проводять навчання в окупованому Криму і на Кавказі, що триватимуть до 26 вересня.