Чубаров анонсував онлайн - зустрічі Меджлісу із земляками, які знайшли тимчасовий притулок у країнах ЄС

Новини України та світу
Ліна Тимошина
08 Серпня 2022, 09:49
Ліна Тимошина
08 Серпня 2022, 09:49

Меджліс кримськотатарського народу провів першу онлайн-зустріч із земляками, які знайшли тимчасовий притулок у Німеччині. Про це повідомив голова Меджлісу Рефат Чубаров на сторінці у Фейсбук.

Говорили про поєднання зусиль з метою збереження співвітчизниками в собі та своїх дітях кримськотатарської мови, національної культури, Ісламу - віри своїх предків, відданості Україні та прагнення за будь-яких обставин повернутися і жити на своїй рідній землі - у Криму, - написав Чубаров.

За його словами, учасники онлайн-зустрічі висловили доречні та важливі пропозиції, що мають суспільне значення та реалізація яких слугуватиме подальшому розвитку кримськотатарського народу.

Повномасштабне вторгнення російських військ на материкову Україну, цілодобові ракетні обстріли та бомбардування міст та селищ по всій країні, виштовхали за межі України у пошуках безпечних умов для життя мільйони жінок та дітей, - наголосив голова Меджлісу.

Звичайно, серед таких біженців є і кримські татари – жінки та діти, менше – людей похилого віку.

Чубаров повідомив, що онлайн - зустрічі керівництва і членів Меджлісу кримськотатарського народу із земляками, які знайшли тимчасовий притулок у Німеччині, будуть проводитися один раз на два тижні.

Найближчим часом такі самі зустрічі відбудуться з кримськими татарами, які знайшли притулок і в інших європейських країнах, - анонсував голова Меджлісу.