Чубаров: окупанти після обшуку в будинку жителя Новоолексіївки, насильно повели з собою подружжя Мамеда Мусаєва і Тетяну Базирову

Новини України та світу
Ліна Тимошина
27 Травня 2022, 14:53
Фото: вид камери в'язниці "Ізоляція" у Донецьку
Ліна Тимошина
27 Травня 2022, 14:53

27 травня зранку у селищі Новоолексіївка Генічеського району Херсонської області відбулися вторгнення та обшуки російськими спецслужбами в домах місцевих жителів - кримських татар. Про це повідомив голова Меджлісу Рефат Чубаров на сторінці у Фейсбук.

Ми намагаємося бути на зв'язку з очевидцями чергових злочинів, що скоюються російськими окупантами на новоокупованих територіях України, - написав він.

За його словами, пізніше стало відомо, що російські окупанти після обшуку в будинку жителя Новоолексіївки, насильно повели з собою подружжя Мамеда Мусаєва і Тетяну Базирову.

Очевидці показують, що Мамеда Мусаєвата його дружину Тетяну Базирову помістили у вже сумнозвісне профтехучилище № 17 міста Генічеська, де російські загарбники влаштували камери для тортур та утримання заручників, - наголосив Чубаров.

Він закликав Генеральну прокуратуру спільно з іншими правоохоронними органами України та спецслужбами України, разом із порушенням кримінальних справ за фактом злочинів, що скоюються російськими окупантами на території Херсонської області, особливу увагу приділити "профтехучилищу № 17" міста Генічеська, яке стало місцем скоєння масових катувань громадян України.

Сьогодні вже очевидно, що російські карателі влаштували на нещодавно окупованій ними території Херсонської області спеціальне місце для катування громадян України аналогічне в'язниці "Ізоляція" на Донеччині, - заявив голова Меджлісу.