Чубаров просить уряд відкрити КПВВ на адмінкордоні з окупованим Кримом

Новини України та світу
Хельга Полтавка
12 Серпня 2020, 18:03
Хельга Полтавка
12 Серпня 2020, 18:03

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров звернувся до уряду з проханням відновити роботу пунктів пропуску на адміністративному кордоні з окупованим Кримом, закритих через карантин.

Відкритий лист до прем'єра Дениса Шмигаля і членів Кабміну, опублікований у Facebook

Передбачені Кабінетом Міністрів України радикальні обмеження на виїзд з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя та в’їзд до неї громадян України, а в окремих випадках – іноземців та осіб без громадянства, є необґрунтованими і невиправдано забороненими, — написав він.

Чубаров нагадав, що 8 серпня Кабінет міністрів ухвалив розпорядження про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду на територію Криму, спрямоване на запобігання поширенню COVID-19.

Глава Меджлісу вважає, що це позбавило українців, як у материковій Україні, так і на півострові, "можливості користуватися правами громадянина, гарантованими Конституцією і законами України, викликає обурення людей та дискредитує Уряд України".

Чубаров висловив сподівання, що уряд терміново внесе до свого розпорядження зміни та доповнення, які підготовлені представництвом президента в АРК та низкою правозахисних організацій України.

З огляду на вище викладене очільник Меджлісу вимагає від Кабміну відновити практику проведення системних консультацій та зустрічей між керівництвом уряду та Меджлісу кримськотатарського народу.

Прем'єр-міністру УкраїниД.А. ШмигалюЧленам Кабінету Міністрів УкраїниШановний пане Прем'єр-Міністре...

Опубліковано Рефатом Чубаровим Середа, 12 серпня 2020 р.

Нагадаємо, 8 серпня Кабінет міністрів ухвалив рішення про тимчасове припинення до кінця літа роботи КПВВ на адмінкордоні з окупованим Кримом. Воно спрямоване на запобігання поширенню на території України COVID-19.