Чубаров: російські окупанти увірвалися з обшуком у будинок заступниці голови Генічеської РДА, члена Меджлісу Гульнари Бекірової

Новини України та світу
Ліна Тимошина
14 Квітня 2022, 15:03
Ліна Тимошина
14 Квітня 2022, 15:03

Російські окупанти увірвалися з обшуком у будинок заступниці голови Генічеської районної державної адміністрації, члена Меджлісу кримськотатарського народу Гульнари Бекірової. Про це повідомив голова Меджлісу Рефат Чубаров на сторінці у Фейсбук.

Він зазначив, що селище Новоолексіївка Генічеського району оточено російськими військами.

Сьогодні, 14 квітня 2022 року, вранці о 05-45 російські війська у кількості не менше 12 машин заїхали до селища Новоолексіївка Генічеського району Херсонської області, розташованого близько 40 км від адміністративної лінії із Кримом, - написав Чубаров.

За його словами, наразі селище Новоолексіївка оточено повністю, в'їзд-виїзд його мешканців здійснюється через пости, встановлені російськими окупантами.

Велике скупчення російських солдатів і армійського транспорту на подвір'ї Новоолексіївської середньої школи № 1 дозволяє думати, що у приміщеннях школи окупантами обладнаний якийсь штаб. Поки що незрозуміло, на який термін і з якою метою, - зауважив голова Меджлісу.

Водночас російські окупанти увірвалися з обшуком додому до заступниці голови Генічеської районної державної адміністрації, члена Меджлісу кримськотатарського народу Гульнари Бекірової.

У домі в цей час перебували її літні батьки (84 і 82 роки), сама Гульнара Бекірова зараз перебуває в Києві, у лікарні, де цілодобово виходжує свого чоловіка, кримського політв'язня Едема Бекірова, який тривалий час знаходиться у критичному стані. Російські окупанти, що увірвалися до будинку Гульнари Бекірової, провели обшук усередині будинку, на горищі, у дворі, гаражі, розкрили легкову машину. Після них у всьому будинку залишилися розкидані речі, папери, звалені книги, - повідомив Чубаров.

За словами голови Меджлісу, російські окупанти під час обшуку розпитували про Гульнару Бекірову та її дочку, Елеонору Бекірову, яка працює радником Уповноваженої ВР України з прав людини Людмили Денісової, наполягали на їхньому терміновому приїзді додому.

За відомостями, що надходять до Меджлісу кримськотатарського народу, обшуки були також проведені в будинках інших мешканців Новоолексіївки та інших населених пунктів Генічеського району, а також незаконно затримано кілька кримських татар – місцевих жителів, - додав Чубаров.