Чубаров у свій День Народження просить підтримати дітей політв'язнів в Криму

Новини України та світу
Ліна Тимошина
22 Вересня 2021, 09:17
Ліна Тимошина
22 Вересня 2021, 09:17

Голова Меджлісу Рефат Чубаров у свій День Народження просить приєднатися до благодійної акції на підтримку дітей політв'язнів в окупованому Криму. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Після деяких роздумів, я все-таки зважився в свій день народження звернутися до вас з проханням приєднатися до благодійної акції в підтримку дітей політв'язнів в Криму "Рука допомоги", організованої низкою кримськотатарських громадських організацій, зокрема "Krymska rodyna/Qırım ailesi», за сприяння Меджлісу кримськотатарського народу, - повідомив Чубаров.

Він запропонував замість вітальних слів перерахувати пожертвування на допомогу дітям кримських політв'язнів.

Вже 8 років, як я не можу навіть в день свого народження поїхати додому , аби обійняти маму, всіх рідних і близьких людей, що живуть в окупованому РФ Криму. Однак, біль і гіркота розлуки зі своїми рідними та близькими, які я відчуваю внаслідок окупації Криму, неспівмірні зі стражданнями родин кримських політв’язнів, в яких 197 малолітніх дітей, чиїх батьків російські окупанти незаконно позбавили волі і засудили до величезних термінів ув'язнення, - розповів голова Меджлісу.

Чубаров зазначив, що серед цих 197 неповнолітніх дітей семеро - діти Нарімана Джеляла, Азіза и Асана Ахтемових. У родині Нарімана його чекають 4 дітей: Адиле, Еміне, 5-річний Джеміль і однорічна Ніаль. Дочці Азіза Ахтемова Асіе ще немає і 2-х років. У Асана Ахтемова двоє дітей: 7-річний Рефат і 3-річна Сафіє.

Наступного дня народження - в Бахчисараї, - додав Чубаров.

Долучитися до акції можна:

Картка ПриватБанку

на ім'я Бекіра Аблаєва

4149 6090 0568 3216.

Картка Монобанк

на ім'я Бекіра Аблаєва

4441 1144 4605 7315

Як повідомляли "Кримські новини", 3-4 вересня співробітники ФСБ провели обшуки в помешканнях та затримали пятьох кримських татар, серед них Джеляла і братів Асанових.