Чубаров: Україна об’єдналася, викристалізувалася Українська політична нація

Новини України та світу
Алла Трапезова
02 Березня 2022, 14:39
Алла Трапезова
02 Березня 2022, 14:39

Головне зараз, що вся Україна об’єдналася, як написано в заяві Меджлісу кримськотатарського народу: викристалізувалася Українська політична нація. Про це в коментарі Qirim.news заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Збройні сили України і Українська політична нація – це два такі явища, які ніколи ніхто не зможе здолати і захопити, – додав Чубаров.

За його словами, бліцкриг російським військам в Україні не вдався.

Путін лютує, він перейшов будь-які червоні лінії, які взагалі можуть існувати в світі з того моменту, коли дав наказ бомбардувати міста і селища, об’єкти на материковій Україні, – заявив голова Меджлісу.

Він також процитував чемпіона світу з шахів Гаррі Каспарова, який вважає, що масові обстріли і ракетні удари – це помста Путіна за те, що Україна і українці (громадяни всіх національностей) не падають на коліна перед ним.

Він мститься. Він таким чином намагається випередити весь світ, який зараз допомагає Україні не лише зброєю, але вже почали приїжджати перші волонтерські і медичні, військові групи. Ізраїль – медики, Грузія – військові, вони за власним бажанням приїжджають, щоб допомогти українцям дати відсіч російській агресії, – розповів Чубаров.

Також голова Меджлісу зауважив, що люди в Україні подолали психологічний етап, бо перші 7 днів було психологічно важко все витримати.

Наразі люди перейшли на етап осмисленого спротиву. Це все нас наближає до перемоги, – резюмував Чубаров.

Нагадаємо, раніше Рефат Чубаров повідомив, що у Львові організовано Координаційний штаб Меджлісу кримськотатарського народу.