Чубаров відреагував на захоплення окупантами будівлі Меджлісу у Сімферополі

Кримські татари
Шевчук Микола
24 Травня 2023, 16:19
Шевчук Микола
24 Травня 2023, 16:19

Будівля Меджлісу кримськотатарського народу була незаконно захоплена російськими окупаційними каральними органами у вересні 2014 року. З цього часу будинок був заарештований та недоступний для його власника, внаслідок чого поступово руйнувався без належного нагляду.

Про це зазначив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, коментуючи «націоналізацію» будівлі окупантами.

Російські загарбники окупанти та їхні прислужники у Криму сьогодні ухвалили рішення про "націоналізацію" двоповерхової окремої будівлі по вул. Шмідта , 2 у Сімферополі, що знаходиться у власності Благодійної організації «Фонд "Крим" і в якому постійно розміщувалися офіс Меджлісу кримськотатарського народу , дирекція Фонду "Крим" та редакція кримськотатарської газети "Авдет".

Вказана будівля була незаконно захоплена російськими окупаційними каральними органами у вересні 2014 року. З цього часу будинок був заарештований та недоступний для його власника, внаслідок чого поступово руйнувався без належного нагляду.

Російських окупантів не зупинило і те, що в даний час позов Благодійної організації "Фонд "Крим"" про незаконний арешт будівлі, що належить йому, і про перешкоди з її використання власником, комуніційований Європейським судом з прав людини і чекає свого розгляду по суті, - написав він.

Раніше повідомлялося, що окупанти в Криму "націоналізували" будівлю Меджлісу в Сімферополі та квартиру дружини Президента України Олени Зеленської в Ялті.