Чубаров закликав створити робочу групу для допомоги тікаючим від мобілізації кримчанам, яких не впускають до інших країн

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
29 Вересня 2022, 13:40
Асіф АлієвQHA
29 Вересня 2022, 13:40

Вже декілька діб сім'ї громадян України - жителів окупованого Криму, які самоевакуюються з Криму, щоб не бути насильно мобілізованим до російської армії, не дозволяють перетинати кордон інших держав.

Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Трагедія тисяч і тисяч громадян України, що розгортається на кордонах держав, які межують з росією, вимагає, як мінімум, негайно створення Міжвідомчої Робочої групи для термінового прийняття рішень про надання допомоги цим громадянам.

Раніше Чубаров заявив, що на кордонах держав, які досі пропускають на свою територію громадян з боку росії, складається вкрай катастрофічна ситуація з громадянами України - мешканцями тимчасово окупованого Криму, які з метою уникнути примусової мобілізації в російську армію, самоевакуювались із Криму.

Як повідомляли QIRIM.News, 28 вересня Рефат Чубаров заявив, що ситуація на кордонах росії з різними країнами, на територію яких намагаються перебратися громадяни України – мешканці окупованого Криму, що уникають примусової мобілізації в російську армію, жахлива.

Як повідомляли QIRIM.News, Координаційний центр Меджлісу почав співпрацю з посольствами Узбекистану та Казахстану у зв’язку із в’їздом жителів Криму після оголошення незаконної мобілізації до збройних сил рф.