Чийгоз про перевезення Джеляла в психлікарню: РФ застосовує метод каральної психіатрії

Новини України та світу
Алла Трапезова
09 Жовтня 2021, 08:01
Алла Трапезова
09 Жовтня 2021, 08:01

Росія з моменту окупації Криму щодо кримських татар застосовує репресивні методи тиску різного характеру – це облави, переслідування, застереження, стеження, в тому числі і психологічний тиск. Про це в коментарі QIRIM.News заявив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Ахтем Чийгоз, коментуючи перевезення Нарімана Джеляла з СІЗО до психіатричної лікарні.

Росія використовує радянський метод каральної психіатрії. Ти розумієш і усвідомлюєш, що ти не хворий, але тебе ізолюють. Це робиться, щоб зламати людину, – підкреслив Чийгоз.

Він висловив упевненість, що Джелял витримає це випробування і пройде його гідно.

Наріман Джелял незаконно заарештований в першу чергу як представник Меджлісу кримськотатарського народу, і він це розуміє, я в цьому впевнений. У листах, які ми отримуємо від Нарімана, ми бачимо, що він відповідально ставиться до тієї реальності, в якій тимчасово опинився. Як один з лідерів кримських татар, який взяв на себе роль озвучувати злочини окупаційної влади проти нашого народу, він і в тюрмі буде боротися далі, відстоюючи свободу і майбутнє кримськотатарського народу, – резюмував Чийгоз.

Нагадаємо, раніше адвокат першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла Микола Полозов повідомив, що політв'язня без підстав перевезли із СІЗО до психіатричної лікарні в окупованому Росією Криму.