Чийгоз: Ті, хто співпрацюють з агресором, становлять загрозу

Новини України та світу
Анна Артемова
23 Вересня 2021, 13:11
Анна Артемова
23 Вересня 2021, 13:11

Загрозу становлять ті люди на тимчасово окупованих територіях, які співпрацюють з агресором. Про це сказав народний депутат України, голова підкомітету з питань етнополітики, прав корінних народів та національних меншин України Ахтем Чийгоз під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Є люди, які становлять загрозу життю. І є люди, які створюють умови для того, щоб ці умови здійснювалися, тому не треба окремо розглядати ці дві групи людей. Там (у Криму - ред.) багато хто з наших громадян має паспорт України, але деяка група має паспорт і України, і Росії. І вони вчиняють злочини, співпрацюючи з окупаційною владою, - зазначив Чийгоз.

Нагадаємо, уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що українцям, які живуть на окупованих територіях окремих районів Донецької та Луганської областей, видали понад 600 тисяч паспортів. Після цього їх примусили брати участь у виборах до Держдуми Російської Федерації, погрожучи штрафами та звільненням.