Чистіков: агресор не впевнений, що Керченський міст встоїть, і виділяє додаткові кошти для переправи

Новини України та світу
Ліна Тимошина
26 Травня 2023, 15:05
Денис Чистіков Фото: ZMINA
Ліна Тимошина
26 Травня 2023, 15:05

У Криму, який може стати пасткою для ворога, виділено додаткові кошти для збільшення пропускної спроможності Керченської переправи.

Про це заявив заступник Представника Президента в Автономній Республіці Крим Денис Чистіков в ефірі Апостроф TV.

Він зазначив, що агресор не впевнений, що Керченський міст встоїть.

Це вказує на те, що агресор не впевнений, що Кримський міст встоїть, і він готує до відступу саме переправу. Щодо недавнього задимлення на Керченському мосту – це були все-таки навчання. Щоб заспокоїти населення – мовляв, міст захищений, - розповів Чистіков.

Заступник Представника Президента в АР Крим зауважив, що продовжуються заходи щодо забезпечення безпеки на різних святкових заходах на півострові.

Було 1 травня, потім 9 травня, зараз – випускні вечори, останні дзвінки. Заходи проводяться в обмеженому форматі – лише для випускних класів, заходи відбуваються у приміщеннях, – розповів Чистіков.

За його словами, окупанти готують населення до думки, що будуть активніші бойові дії.

Це навіть не очікування, а те, що це стане реальністю. Крім того, посилюється пропагандистська діяльність серед дітей. З 1 вересня планується запровадження у школах військової підготовки. Вводиться нова посада – радник директора школи з виховання, який безпосередньо відповідатиме за патріотичне виховання серед школярів, - поділився він.