Данілов: для наземної операції Росії потрібен мільйон військових, зараз на кордоні 127 тисяч

Новини України та світу
Ліна Тимошина
20 Січня 2022, 09:12
Секретар РНБО Олексій Данілов
Ліна Тимошина
20 Січня 2022, 09:12

Наразі на кордоні з Україною зосереджено приблизно 127 тисяч російських військових. Про це в коментарі LIGA.net повідомив секретар РНБО Олексій Данілов. При цьому він зазначив, що для планування повномасштабної наземної операції Росії знадобиться щонайменше мільйон військових.

Сьогодні загальна чисельність російських військ на кордоні з Україною становить орієнтовно 127 тисяч, зокрема наземний компонент – 106 тисяч, з відповідними вогневими, ударними та маневровими можливостями. Є певні переміщення військ, але поки що це не критично, – сказав Данілов.

За його словами, для повномасштабної наземної операції Росії потрібен мінімум мільйон військових.

Для того, щоб росіяни могли планувати повномасштабну наземну операцію, їм знадобиться понад мільйон військових, для концентрації яких потрібен час, а переміщення такого масиву людей і техніки не може залишитися непоміченим, – наголосив секретар РНБО.

Як повідомляли QIRIM.News, 19 січня Президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення до українців, де закликав не панікувати через нарощування російських військ поблизу України.

Як повідомлялиQIRIM.News, Олексій Данілов сказав, що військові "ігрища" Росії біля українського кордону зіграли з росіянами злий жарт. Замість того, щоб відлякати Захід, вони навпаки розлютили його.

Як повідомляли QIRIM.News, раніше секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов в інтерв'ю виданню "Настоящее время" заявив, що після окупації Криму Російська Федерація прагне, щоб Україна припинила своє існування.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО України Олексій Данілов повідомляв, що понад 120 тисяч російських військових перебувають на відстані 200 км та понад 140 тисяч - на відстані 400 км від російсько-українського кордону.