Данілов повідомив, хто наказав підірвати Каховську ГЕС

Новини України та світу
Шевчук Микола
07 Червня 2023, 15:21
Олексій Данілов
Шевчук Микола
07 Червня 2023, 15:21

Російські загарбники підірвали Каховську ГЕС за вказівкою з Кремля, а саме з кабінета президента країни-терориста путіна.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов в ефірі проекту Радіо Свобода "Свобода Ранок", цитують Крим.Реалії.

Підрив дамби відбувався тією вибухівкою, яка була закладена заздалегідь у вересні-жовтні минулого року, швидше за все, за вказівкою москви, все це сталося вчора. Команда цей терористичний акт давалася з Кремля, з кабінету путіна. На інших рівнях такі вказівки не надаються. Це не рівень батальйону, дивізії, це не рівень навіть ситуації, пов'язаної із шойгу, – зазначив він.

За його словами, перед підривом російські війська підняли рівень води на Каховській ГЕС, оскільки її контролювали.

Вони всі очікують на наш контрнаступ. Більше того, вони максимально підняли рівень. Він був 18.16 метрів, вони його підняли понад 19 метрів. Нагромадили свідомо, щоби більше шкоди створити під час підриву, – сказав він.

Нагадаємо, 6 червня оперативне командування "Південь" повідомило, що російськими окупаційними військами здійснено підрив Каховської ГЕС.