Данілов: військові "ігрища" Росії біля українського кордону зіграли з росіянами злий жарт. Замість того, щоб відлякати Захід, вони навпаки розлютили його

Новини України та світу
Ліна Тимошина
13 Січня 2022, 12:26
Ліна Тимошина
13 Січня 2022, 12:26

В Україні не ведуть прямого підготовчого процесу до початку агресивних військових дій у найближчий день. Про це повідомив секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов в інтерв'ю "Українській правді".

У разі необхідності, у нас є чітко виписані всі ці процедури. Відповідно, ми пройшли всі необхідні підготовчі етапи. На сьогодні прямого підготовчого процесу до агресивних дій, що щось серйозне відбудеться завтра – немає, - сказав Данілов.

За його словами, РНБО має інформацію щодо інтересів тієї чи іншої країни, хто чим займається, в кого яке завдання на сьогодні. Інформацію про стан справ отримують і аналізують щочетверга. Над цим працює група приблизно з 18 осіб. Збираються розвідники, військові, представники служби безпеки та ще певні структури для обговорення ситуації.

Щодо військових "ігрищ" Росії біля українського кордону то вони зіграли з росіянами злий жарт. Замість того, щоб відлякати Захід, вони навпаки змобілізували його і, мені здається, навіть зробили неможливе – розлютили його, - зазначив Данілов.

Також секретар РНБО зауважив, що армія Росії фактично відкрито воює проти України вже сім років.

Це тільки окремим особливо засліпленим російським газом західним політикам не видно триколори на російських танках в окупованому Криму або Донецьку, - сказав він.

За словами Данілова, нині план Путіна - це знищення України як держави.

Вони анексували Крим. Далі вони окупували частину Донецької, Луганської області для того, щоб у нас була ця проблема і для того, щоб ми не звертали увагу на Крим, - додав секретар РНБО.

Як повідомляли QIRIM.News, секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов в інтерв'ю виданню "Настоящее время" заявив, що після окупації Криму Російська Федерація прагне, щоб Україна припинила своє існування.

Як повідомляли QIRIM.News, Олексій Данілов заявив, що українська розвідка повідомила про 600 тисяч громадян Росії, перевезених до окупованого Криму.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО України Олексій Даніловповідомляв, що понад 120 тисяч російських військових перебувають на відстані 200 км та понад 140 тисяч - на відстані 400 км від російсько-українського кордону.