Делегацію українських парламентарів в Анкарі прийняло МЗС Туреччини

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
12 Січня 2022, 18:55
Асіф АлієвQHA
12 Січня 2022, 18:55

Сьогодні, 12 січня, делегацію українських парламентаріїв, яка перебуває в Анкарі з робочим візитом, прийняло МЗС Туреччини.

Зустріч провів заступник міністра закордонних справ Туреччини Явуз Селім Кіран, яка пройшла за зачиненими дверима.

Також у зустрічі брав участь колишній посол Турецької Республіки в Україні Йонет Джан Тезель.

Раніше повідомлялося, що заявив спікер парламенту Туреччини - Великих Національних Зборів Мустафа Шентоп під час зустрічі з українськими парламентаріями заявив, що ухвалення закону про корінні народи було важливим кроком з боку українського парламенту.

Він також зазанчив, що на парламентському рівні Туреччина підтримує «Кримську платформу». Спікер наголосив, що Туреччина не визнавала і ніколи не буде визнавати незаконну анексію Криму та висловив підтримку територіальній цілісності та суверенітету України.

Раніше голова парламентського комітету Туреччині із закордонних справ Акіф Чагатай Килич під час зустрічі з українськими парламентаріями заявив, що Туреччина ніколи не визнавала та не визнаватиме незаконну анексію  Криму, бо це принципова позиція країни.

Своєю чергою заступник голови парламентського комітету з національної оборони, депутат від правлячої партії «Справедливості та Розвитку» Рефік Озен заявив, що Туреччина надає великого значення розвитку відносин з Україною в оборонній сфері, зокрема в галузі безпілотників. Він зазначив, що турецько-українські відносини мають великий потенціал.