День відставок. У Криму звільнилися два топчиновники

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
17 Січня 2022, 13:26
Асіф АлієвQHA
17 Січня 2022, 13:26

17 січня у Криму в коридорах влада розпочалася під знаком відставок.

Так за власним бажанням заяву про звільнення написали так званий «міністр житлової політики та державного будівельного нагляду Криму» Максим Скорін та начальник «Служби автомобільних доріг» Валерій Васякін.

Скорін працював у «міністерстві будівництва та архітектури Республіки Крим» з березня 2015 року. По квітень цього року він був «заступником начальника управління розвитку житлового будівництва та цільових житлових програм».

Министр жилищной политики Крыма ушёл в отставку
Максим Скорін

З квітня 2015 року до вересня 2020 року працював «заступником міністра будівництва та архітектури». А з 7 вересня 2020 року обіймав посаду «міністра житлової політики та державного будівельного нагляду».

Своєю чергою Валерій Васякін з 2017 по 2018 роки обіймав посаду радника у «Державному комітеті шляхового господарства», а потім був «директором» у «Севастопольському автодорі».

Ушёл в отставку начальник ГКУ РК «Служба автомобильных дорог»

Раніше депутати так званої «міської ради» Євпаторії усунули з посади «главу» міста – Олесю Харитоненко. Раніше повідомлялося, що голова міської адміністрації Феодосії Сергій Бовтуненко після зустрічі з головою окупаційного уряду Сергієм Аксьоновим подав у відставку.

Останнім часом у Криму звільняються «мери» міст та «голови» адміністративних районів. Так, 13 жовтня глава окупаційної адміністрації Сімферопольського району Криму Діоніс Алексанов подав заяву про звільнення.11 жовтня у відставку подав так званий «глава адміністрації» Судака Ігор Степіков.

Нагадаємо, анексованим Кримом прокотилася хвиля відставок у вищому окупаційному керівництві. Зокрема, була прийнята відставка так званого «глави адміністрації» Джанкоя Едуарда Селіванова.

Крім того, після відставки був затриманий так званий «мер» Євпаторії Роман Тихончук. Раніше також свої посади втратили деякі псевдоміністри.