Денісова представила щорічну доповідь щодо дотримання і захисту прав людини

Новини України та світу
Хельга Полтавка
06 Квітня 2021, 16:53
Хельга Полтавка
06 Квітня 2021, 16:53

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова представила щорічну доповідь щодо стану дотримання і захисту прав та свобод людини в Україні органами державної влади, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями і службовими особами, які порушували своїми діями (бездіяльністю) права і свободи людини і громадянина.

Трансляцію проводили на Youtube-каналі Офісу омбудсмена.

Презентація відбувалася у рамках засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Денісова висвітлила випадки порушень прав і свобод людини і громадянина, щодо яких уповноважений уживає необхідних заходів.

Також були представлені результати перевірок, що здійснювалися протягом року, висновки та рекомендації, спрямовані на поліпшення стану забезпечення прав і свобод людини і громадянина, а також інформацію про стан виконання рекомендацій, викладених у щорічній доповіді за попередній рік.

Як повідомляли «Кримські новини», моніторингова місія ООН з прав людини представила нову доповідь щодо порушення прав в окупованому Криму.