Депутат Ради Савчук просить Зеленського і Уповноваженого з прав людини допомогти звільнити кримчанина Приходька

Новини України та світу
Анвар Деркач
24 Січня 2022, 15:24
Анвар Деркач
24 Січня 2022, 15:24

Депутат Верховної Ради Оксана Савчук звернулася до Президента України Володимира Зеленського та до Уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денисової з проханням зробити все можливе для звільнення кримчанина Олега Приходька, засудженого російським судом до 5 років позбавлення волі.

Про це йдеться в депутатських зверненнях, тексти яких має QIRIM.News. Зокрема, Савчук просить Зеленського і Денисову включити Приходька до списку на обмін полоненими з Окремими районами Донецької і Луганської області (ОРДЛО).

Домогтися визволення Приходька Олега Аркадійовича, вжити всіх заходів, залучити світове співтовариство, всі можливості української держави та включити Приходька Олега Аркадійовича у список обміну полоненими з ОРДЛО, - говориться в депутатських зверненнях Савчук.

Оксана Савчук - єдиний депутат Верховної Ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода», обрана за мажоритарним виборчим округом №83 (Івано-Франківськ).

62-річний Олег Приходько був засуджений 2021 року російським військовим судом до 5 років позбавлення волі в колонії суворого режиму за сфабрикованою справою. Його звинуватили у незаконному зберіганні вибухівки, намірі висадити на повітря адміністрацію міста Саки та генконсульство Росії у Львові. Він відбуває перший рік позбавлення волі у "Владімірском централє" (м.Владімір, РФ).

За свідченням родини Приходька, він потерпає від постійного болю та набряків. Йому відмовляють в медичному обстеженні та лікуванні, а також не передають ліки, які посилає родина.

Приходько до російської окупації Криму очолював в Саках міську організацію ВО "Свобода".