Держава-окупант Росія виділила кошти на свердловини в Криму

Новини України та світу
Ірина Требунських
21 Липня 2021, 17:48
Ірина Требунських
21 Липня 2021, 17:48

Держава-агресор Росія виділила кошти з бюджету на розвідані у 2021 році свердловини питної води на території тимчасово окупованого Криму. Відповідний наказ опублікований на сайті російського уряду.

Так, з коштів платників податків у РФ виділять суму розміром приблизно у 81,2 мільйони гривень.

У наказі зазначається, що також виділені кошти мають піти й на «організацію транспортування води в обсязі не менше 10 тисяч кубометрів на добу для забезпечення додаткової подачі води у водопровідну мережу» Криму.

Виділити Мінекономрозвитку Росії у 2021 році з резервного фонду уряду Росії бюджетні асигнування в розмірі до 222 224 000 рублів на надання разової фінансової допомоги у вигляді субсидії бюджету Криму, — йдеться в російському наказі.

Також в документі зазначається, що кошти передбачені за умови співфінансування з бюджету окупованого українського півострова у розмірі 5%.

Нагадаємо, 15 липня окупанти вчергове вимкнули централізоване водопостачання населенню у Сімферополі, в декількох селищах Сімферопольського, Бахчисарайського району, у Джанкої та Феодосії.

Як повідомили «Кримські новини», окупанти Криму, попри постійні проблеми з водопостачанням для населення, заявили про підвищення тарифів.