Держприкордонслужба: російська агресія відбулася в межах Луганської, Чернігівської, Сумської, Харківської, Житомирської, Херсонської, Одеської областей, по о. Зміїний та в зоні ООС

Новини України та світу
Ліна Тимошина
24 Лютого 2022, 14:42
Ліна Тимошина
24 Лютого 2022, 14:42

Прикордонники разом зі Збройними силами України та іншими силами безпеки і оборони продовжують боронити Україну. Збройними силами держави-агресора російської федерації здійснено вторгнення на багатьох напрямках. Про це повідомляєпресслужба Державної прикордонної служби України.


Зазначається, що вогонь по прикордонних підрозділах та пунктам пропуску здійснювався артилерією та авіацією після чого відбувався рух військової техніки.

Зокрема, російська агресія відбулася в межах Луганської, Чернігівської, Сумської, Харківської, Житомирської, Херсонської, Одеської областей, по о. Зміїний та в зоні ООС. Прикордонні підрозділи в залежності від розвитку обстановки передислоковуються на запасні позиції та діють спільно з українськими воїнами, - йдеться у повідомленні.

Також на Луганщині йдуть бої. Біля Щастя ворог продовжує нести втрати.

Прикордонники спільно зі ЗСУ та НГУ тримають оборону та відбивають атаки. Ворог не пройде, - повідомляють прикордонники.