Держсекретар США Блінкен летить в Україну. Серед тем переговорів - втілення комплексного пакета стримування Росії

Новини України та світу
Ліна Тимошина
18 Січня 2022, 16:06
Ліна Тимошина
18 Січня 2022, 16:06

19 січня державний секретар США Ентоні Блінкен здійснить візит до України на запрошення міністра закордонних справ Дмитра Кулеби. Про це повідомили в пресслужбі МЗС.

Візит стане продовженням тісної координації дій України та США задля стримування Росії від подальшої агресії, - йдеться у повідомленні.

Дмитро Кулеба та Ентоні Блінкен проведуть переговори, зокрема, щодо подальшого втілення комплексного пакета стримування Росії, практичної підтримки України з боку США та активних дипломатичних зусиль з врегулювання російсько-українського збройного конфлікту.

Як повідомляли QIRIM.News, Державний секретар Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен вважає, що якщо Росія продовжить ескалацію свого військового нарощування та свою запальну риторику, буде дуже важко досягти реального прогресу.

Як писали QIRIM.News, 21 грудня президент Росії Володимир Путін на колегії Міноборони за підсумками року заявив, що Російська Федерація готова вживати військово-технічних заходів, якщо НАТО наблизиться до її кордонів.

Як повідомлялиQIRIM.News, 2 грудня державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що Президент Росії Володимир Путін готовий до повномасштабного вторгнення в Україну, але невідомо, чи ухвалив він остаточне рішення.

Також 2 грудня Блінкен заявив, що антиукраїнська пропаганда РФ у соцмережах різко зросла останніми тижнями.

Раніше, державний секретар США на пресконференції за підсумками засідання Комісії стратегічного партнерства Україна-США у Вашингтоні заявив, що Вашингтон занепокоєний повідомленнями про незвичайні військові дії РФ біля України.