«Діятимемо по повній програмі», — Кулеба відповів на заяву Лукашенка про «російській Крим»

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
01 Грудня 2021, 10:52
Асіф АлієвQHA
01 Грудня 2021, 10:52

Якщо Білорусь дійсно визнає незаконну окупацію Криму Росією, це завдасть непоправного удару по українсько-білоруським відносинам.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, коментуючи заяву самопроголошеного президента Олександра Лукашенка про його визнання Криму нібито частиною РФ.

Голова МЗС зазначив, що Крим це не те питання, де Україна дозволяє собі стриманість.

«Я думаю, що немає сенсу оцінювати кожен прояв потоку свідомості, який регулярно здійснює на різних медійних платформах Олександр Лукашенко. Ми будемо оцінювати його дії. Якщо Білорусь дійсно визнає незаконну окупацію Криму Росією, це завдасть непоправного удару по українсько-білоруським відносинам. Ми діятимемо по повній програмі. Крим це не те питання, де ми дозволяємо собі стриманість», - наголосив міністр.

Нагадаємо, самопроголшений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Крим де-факто та де-юре став російським після «референдуму». Про це він сказав російському пропагандисту Дмитру Кисельову. Лукашенко також сказав, що має намір відвідати анексований півострів.

В коментарі QIRIM.News народний депутат України, член Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз зазначив, що що заява Лукашенка є свідченням фактичної окупації Білорусі Росією.