До 14 років позбавлення волі засуджено ексвійськовослужбовця ЗСУ-зрадника, який повернувся в Україну з армією РФ

Новини України та світу
Ліна Тимошина
27 Травня 2022, 12:42
Фото: Офіс Генерального прокурора
Ліна Тимошина
27 Травня 2022, 12:42

До 14 років позбавлення волі засуджено третього ексвійськовослужбовця ЗСУ-зрадника, який повернувся в Україну з армією РФ. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора України.

За публічного обвинувачення Миколаївської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері судом визнано винним у державній зраді та дезертирстві ще одного колишнього військовослужбовця ЗСУ, якого взяли в полон у складі збройних сил РФ (ст. 408, ст. 111 КК України).

Суд призначив йому покарання у виді позбавлення волі строком на 14 років.

Встановлено, що громадянин України, перебуваючи на військовій службі у АР Крим в 2014 році зрадив присязі та відмовився виконати наказ про передислокацію військової частини із півострова. Він вступив на службу до збройних сил РФ, - розповіли в Офісі Генпрокурора.

Через вісім років – 25 лютого 2022 року колишній військовий ЗСУ разом зі ще двома зрадниками повернувся на територію України у складі окупаційних військ, які ввійшли в м. Нова Каховка Херсонської області.

Їх було взято в полон у складі артдивізіону 126-ї окремої гвардійської бригади берегової оборони РФ, що зазнав поразки від українських десантників у Миколаївській області, - зазначили прокурори.

Двом іншим військовослужбовцям-зрадникам суд вже виніс покарання у виді 14 та 15 років позбавлення волі.

На зображенні може бути: 3 людини, телевізор, екран та у приміщенні
Фото: Офіс Генерального прокурора