«До будь-яких сценаріїв готові», - Подоляк про можливий наступ з боку Білорусі

Новини України та світу
Ліна Тимошина
02 Липня 2022, 17:54
Ліна Тимошина
02 Липня 2022, 17:54

Інформація про можливий наступ з території Білорусі потрібна росії для збільшення панічних настроїв в Україні. Про це сказав у відеозверненні в Інстаграм радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

Мені видається, вся ця інформація скоріш потрібна російській федерації для того, щоб збільшити панічні настрої в Україні: щоб паралельно йшли обстріли крилатими ракетами наших міст, і паралельно - інформація про те, що завтра начебто буде ще якийсь наступ, - зазначив Подоляк.

За його словами, Україна готова до будь-яких сценаріїв.

Ми все прекрасно розуміємо про цього дивного пана на прізвище Лукашенко. Ми розуміємо, що він хоче бути одночасно і там, і тут - такий собі Труффальдіно. Але при цьому ми точно розуміємо, що відбувається на території Білорусі, до будь-яких сценаріїв готові, у нас все з оборонної точки зору на кордоні Україна-Білорусь готово, - сказав Подоляк.

Також він зазначив, що у разі реальної загрози, влада обов'язково попередить про це громадян.

Якщо безумовно пану Лукашенку треба довести, що білоруська армія не існує, вони можуть це зробити. Але, якщо говорити серйозно, то про будь-яку небезпеку ми попередимо завчасно, - додав він.