До «Кримської платформи» приєднаються декілька країни Африки та Азії - Кулеба

Новини України та світу
Ліна Тимошина
08 Листопада 2021, 08:23
Ліна Тимошина
08 Листопада 2021, 08:23

Декілька країн Африки та Азії перебувають на фінальній стадії ухвалення рішення про приєднання до «Кримської платформи» . Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, виступаючи на панелі форуму «Re:Open Zakarpattia 2021. Форум розвитку», пише "Слово і Діло".

Є декілька держав, які перебувають на фінальній стадії ухвалення рішення про приєднання до «Кримської платформи». Ми активно працюємо з країнами Африканського континенту, з країнами Азії для того, щоб розширити цю географію, - сказав Кулеба.

Очільник МЗС зазначив, що у «Кримської платформи» наразі відбувається налагодження всіх внутрішніх механізмів та реалізація ключових положень Кримської декларації.

Як повідомляли QIRIM.News, 5 жовтня голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров обговорив  з новопризначеним послом Латвії в Україні Ілгварсом Клявою декілька важливих питань, серед яких протидія російської агресії, нові санкції проти РФ та заходи в рамках «Кримської платформи».

Як писали QIRIM.News, раніше Дмитро Кулеба заявив, що «Кримська платформа» — це реальний механізм, який веде до деокупації Криму.

Нагадаємо, 23 серпня у Києві відбувся перший міжнароднийсаміт «Кримської платформи». У ньому взяли участь представники 45 країн світу. Головними питаннями, порушеними під час саміту, була консолідація міжнародної політики навколо невизнання будь-якої зміни статусу Криму, а також посилення санкцій проти країни-агресора Росії.