До зими ЗСУ можуть прорвати сухопутний коридор до Криму — Буданов

Новини України та світу
Ліна Тимошина
18 Вересня 2023, 10:02
Фото: Emile Ducke / DER SPIEGEL
Ліна Тимошина
18 Вересня 2023, 10:02

Українські військові можуть встигнути прорвати сухопутний коридор росіян до окупованого Криму ще до настання зими.

Про це в інтерв’ю виданню The Economist заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов.

Він каже, що хвилюватися має росія, а не Україна. Її перша оборонна лінія на найважливішому південному напрямку в Запоріжжі вже подекуди прорвана. А це означає, що операцію з розриву сухопутних зв’язків між Росією та Кримом можна здійснити ще до настання зими, - йдеться у статті.

Зазначається, що, можливо, Україна вже залучила деякі свої резервні війська для контрнаступу, але Росія, можливо, від відчаю, кидає в бій недоукомплектовані резерви, які не планувала залучити до кінця жовтня.

Всупереч заявам російської федерації, у неї немає абсолютно ніякого стратегічного резерву, заявив Кирило Буданов.

За його словами, 25-та загальновійськова армія Росії, яка зараз передчасно розгорнута на східному фронті в районі Лиману та Куп’янська, має лише 80% особового складу та 55% техніки, яку повинна була мати у своєму розпорядженні.

Також очільник ГУР Міноборони зазначив, що минулого тижня світ побачив нові можливості України завдяки серії ударів ракетами та безпілотниками по кораблях, підводному човну, сухим докам і протиповітряній обороні в Криму.