Допомога у становленні та зміцненні окупаційних судових органів на півострові: заочно судитимуть «суддю» «Верховного суду Республіки Крим»

Новини України та світу
Ліна Тимошина
03 Червня 2022, 14:31
Ліна Тимошина
03 Червня 2022, 14:31

Прокуратура АР Крим скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього судді Апеляційного суду АР Крим. Дії обвинуваченого кваліфіковано як державна зрада. Про це повідомляє пресслужба прокуратури. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років.

Встановлено, що після окупації у 2014 році, обвинувачений зрадив присязі на вірність народу України та був призначений на посаду «судді» у незаконно створеному «Верховному суді Республіки Крим», - йдеться у повідомленні.

У прокуратурі зазначили, що обвинувачений надавав допомогу представникам держави-окупанта у переході судової системи України, що діяла в Криму, на відправлення правосуддя за законодавством РФ.

Таким чином, своїми діями та рішеннями «суддя» сприяв становленню та зміцненню окупаційних судових органів на півострові, та надавав допомогу представникам іноземної держави у проведенні підривної діяльності проти України, - наголосили у прокуратурі.

Як писали QIRIM.News, прокуратура АР Крим скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишньої судді Апеляційного суду АР Крим.