ДПСУ готова «зустріти» російського коміка, який їде в Україну після гастролей в Криму

Новини України та світу
Хельга Полтавка
02 Квітня 2021, 14:30
Хельга Полтавка
02 Квітня 2021, 14:30

Державна прикордонна служба (ДПСУ) отримала інформацію щодо незаконних відвідин окупованого Криму російським коміком Іваном Абрамовим, який зібрався на гастролі в Україну, тож готові «зустріти» цього громадянина РФ належним чином.

Про це у коментарі УП повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко.

Він нагадав, що усі порушники, які незаконно відвідують окуповані території України, будуть притягуватися до відповідальності.

Роботу щодо їхнього встановлення Держприкордонслужба разом з іншими органами проводить постійно.

Ми вдячні всім, хто допомагає викривати таких осіб. Інформацію від представництва президента щодо даного громадянина ми отримали, наведені факти ми врахуємо під час заходів прикордонного контролю, коли ця особа спробує перетнути державний кордон України на в’їзд, — зазначив Демченко.

Демченко підтвердив, що в ДПСУ вже є певна інформація щодо можливого порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію Іваном Абрамовим, однак пояснив, що розкривати дані, які є у прикордонників, не може.

Як повідомляє пресслужба представництва президента в Криму, Іван Абрамов давав сольний виступ в окупованому Сімферополі, який відбувся 11 серпня 2019 року в «державному академічному музичному театрі».

Представництво президента в АРК звернулося до ДПСУ і СБУ щодо Абрамова, який відвідував окупований Крим і зібрався на гастролі на територію України.

Протягом травня Абрамов планує гастролі у Києві, Одесі, Харкові та Дніпрі.

Як повідомляли «Кримські новини», з України видворили російську акторку, яка незаконно їздила в окупований Крим.

Народний депутат від фракції «Європейська Солідарність» направив до СБУ депутатське звернення стосовно приїзду в Україну російського репера Басти, у якого в червні цього року заплановані два концерти у Києві.