Дружина Ердогана відвідала дитячий будинок, де розмістили українських дітей (Фото, Відео)

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
01 Грудня 2022, 17:18
Асіф АлієвQHA
01 Грудня 2022, 17:18

Дружина Президента Туреччини Еміне Ердоган відвідала дитячий будинок, де розмістили евакуйованих з Одеси вихованців дитбудинку “Сонечко”.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ніхто не хоче війни. Ми проти того, щоб хтось втрачав батьків або був змушений виїжджати зі своєї країни. Бажаю, щоб ця війна якнайшвидше закінчилася, щоб рани загоїлися, і всі могли благополучно повернутися до своїх домівок”, - сказала перша леді Туреччини.

Вона нагадала, що про евакуацію вихованців з одеського дитячого будинку до Туреччини було домовлено на зустрічі з першою леді України Оленою Зеленською.
Еміне Ердоган супроводжували міністр з питань сім'ї та соціальних служб Дер'я Янік, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Туреччині Василь Боднар з дружиною, консул України в Туреччині Андрій Білик.

Еміне Ердоган цікавилася станом здоров’я дітей та їхнім самопочуттям після евакуації. Попередньо було отримано згоду на надання необхідної допомоги одному з вихованців дитбудинку, який має особливий діагноз і якому через війну не могли провести заплановану операцію.