Дружина українського воротаря назвала Крим російським

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
26 Травня 2023, 11:47
Асіф АлієвQHA
26 Травня 2023, 11:47

Дружина українського воротаря ФК "Андіжан" (Узбекистан) Ігоря Литовки Олена заявила, що Крим – це росія, через що почався великий скандал у мережі.

Про це пише Телеграф.

Олена в Instagram прокоментувала відео, в якому президент України Володимир Зеленський заявив, що рф принесла до Криму деградацію.

Згодом вона відредагувала комент, але Інтернет пам’ятає все.

"Тобто і кримчан треба рятувати? Крим увійшов до складу росії волею народу, а не військовим шляхом, а кому не подобається — може зібрати речі та виїхати", — написала дружина воротаря.

Примітно, що в лютому 2022 року Олена народжувала дитину в Києві під обстрілами з боку росії. За Олену заступився сам футболіст, який вибачився перед українцями та зазначив, що слова його дружини не правильно зрозуміли.

"Моя дружина – не публічна людина, тож я відповім за неї. Тому що всі повідомлення вчора і сьогодні надходять на мою адресу. Я це ввечері прочитав, був вражений та здивований. Навіть не знаю які підібрати слова. Спробую розповісти, як усе було насправді. Вона не це мала на увазі. Просто неправильно сформулювала свою думку і при цьому відразу видалила коментар, щоб написати новий. Але потім передумала і навіть забула про це", - написав він.