ДТП в Польщі — водію висунули звинувачення

Новини України та світу
Ірина Требунських
08 Березня 2021, 13:54
Фото: PAP
Ірина Требунських
08 Березня 2021, 13:54

Водію рейсового автобуса Познань-Херсон, який з’їхав на узбіччя і перевернувся на трасі неподалік міста Кашице, висунули обвинувачення. Про це повідомила заступниця окружного прокурора у Перемишлі Беата Стажецька, передає польське видання PAP.

Звинувачення у ненавмисному доведенні до катастрофи у наземному русі, що призвело до смерті людей, висунули 48-річному Володимиру К., який кермував автобусом, — розповіла Стажецька.

У разі доведення вини водієві загрожує до восьми років позбавлення волі. Наразі водій перебуває у лікарні, йому заборонено покидати територію Польщі.

Обвинувачений пояснив, що не пам'ятає, як сталася ДТП. За версією слідства, водій вирішив з'їхати праворуч на місце стоянки і відпочинку для подорожуючих, але не справився із маневром і не скинув швидкості. Експертиза встановила, що магістраллю автобус рухався із дозволеною швидкістю 96-97 км на годину, а безпосередньо перед ДТП швидкість упала з 95 до 45 км на годину.

Також у якості свідка було допитано другого водія, Степана К.

«Кримські новини» повідомляли, що 6 березня рейсовий автобус Познань-Херсон у Польщі з’їхав на узбіччя і перевернувся. У ньому перебували 57 громадян України, з яких пятеро загинуло, а 35 постраждалих доправили до лікарень.