«Дуже схоже на стратегію у Херсоні», — експерт про звільнення Криму

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
25 Травня 2023, 10:50
Асіф АлієвQHA
25 Травня 2023, 10:50

Тимчасово окупований кримський півострів не звільнятимуть за допомогою вторгнення військ, це буде відрізання від постачання.

Про це Апостроф TV повідомив військовий експерт, колишній розвідник Девід Лонг.

Він пояснив, що для цього слід відрізати пункт постачання через Запоріжжя.

"На мою думку, ви залишаєте Кримський міст ще деякий час, тому що їм потрібно залишити шлях втекти з Криму. Я думаю, що Крим не звільнятимуть за допомогою вторгнення військ. Це буде відрізання від постачання, і за допомогою високоточної далекобійної зброї зробити це нестерпним для Росії. Дуже схоже на стратегію у Херсоні", - прояснив ситуацію військовий експерт.

Раніше військовий експерт Петро Черник заявив, що Україна конче потребує надання літаків Typhoon і ракет Storm Shadow західними партнерами. У разі їх отримання ЗСУ матимуть змогу ефективніше працювати у напрямку звільнення Криму.

Як повідомляли QIRIM.News, секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що шлях деокупації Автономної Республіки Крим може бути як військовим, так і дипломатичним. Нагадаємо, міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що Україна поверне окупований росіянами Крим без бою.