Джамала презентувала кліп на свою пісню до фільму про Голодомор

Новини
Асіф АлієвQHA
21 Листопада 2019, 17:15
Асіф АлієвQHA
21 Листопада 2019, 17:15

Українська співачка кримськотатарського походження Джамала представила кліп на пісню «Ціна правди» до однойменного фільму польської режисерки Аґнешки Голланд про Голодомор.

Як повідомила співачка, прем'єра фільму пройде в кінці цього місяця.

За словами Джамали, в центрі оповідання кінокартини – звичайний журналіст, який проявляє справжній героїзм, щоб донести світової громадськості інформацію про Голодомор в Україні.

Image result for джамала"

Як ми знаємо, люди, які не бояться і борються за правду, платять за це високу ціну. Мені близька ця ідея, вона багато в чому перегукується з моєю творчістю, – розповіла вона.

Співачка сама написала музику до пісні, а текст був створений у співавторстві з письменницею Вікторією Платовою.

Прем’єра кліпу та пісні «Ціна правди»!Пісня стала саундтреком до однойменного фільму Агнешки Голланд, прем’єра якого відбудеться пізніше у листопаді.«Мене неймовірно вразила історія, яка послужила основою для картини. У центрі сюжету – звичайний журналіст, який проявляє справжній героїзм, щоб донести інформацію про Голодомор до світової громадськості. Як ми знаємо, люди, які не бояться і борються за правду, платять за це високу ціну. Мені близька ця ідея, вона багато в чому перегукується з моєю творчістю», — розповідає Джамала.Режисером кліпу виступила Катя Царик, оператором — Юрій Король.У зйомках взяли участь музиканти оркестру «Віртуози Києва».________________________Квитки на Київський концерт туру "10": http://bit.ly/ja-10-kyiv-booking________________________Слухайте новий дует з Jah Khalib «Кохаю»: http://bit.ly/kohau-youtube________________________Слідкуйте за Jamala в Instagram: http://bit.ly/jamala-instagram

Опубліковано Jamala | Джамалою Четвер, 21 листопада 2019 р.

Режисеркою музичного відео виступила Катя Царик, відома своїми роботами для таких артистів, як Наталія Могилевська, групи «Скрябін» і «С.К.А.Й.» та інших.

У зйомках взяли участь музиканти оркестру «Віртуози Києва». Для кліпу були використані кадри з фільму «Ціна правди».

Image result for цена правды агнешка холланд"

12 жовтня 2018 року вийшов альбом Джамали «Крила». Як повідомила сама співачка, в альбомі переплелися кілька музичних стилів: від мінімалістичної електронної музики до насиченого соулу а ля Motown Records 1970-х.