«Джелял попередив не вірити відео, що його може скомпрометувати»: Полозов

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
15 Вересня 2021, 19:20
Фото: Крим Реалії
Асіф АлієвQHA
15 Вересня 2021, 19:20

Затриманий в окупованому Криму перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял закликав не вірити різного роду відео, які в майбутньому можуть компрометувати його.

Про це в інтерв'ю агентству «Кримські новини» повідомив адвокат Джелял Микола Полозов, який сьогодні, 15 вересня разом з колегою адвокатом Еміне Авамілєвої відвідав в СІЗО Сімферополя кримського татарина.

«Він окремо повідомив про те, що, якщо раптом десь з'явиться відео із зображенням людини схожого на нього, де він буде говорити, що він щось робив, то вірити цьому абсолютно не можна. Брати на себе провину за те, що він не скоював Джелял ніколи не буде », - сказав Полозов.

Разом з тим адвокат додав, що існують різні цифрові технології, коли на відеокадрах можна особа людини підставити іншій особі.

Говорячи про стан здоров'я свого підзахисного, адвокат зазначив, що камера відповідає певним вимогам, проте там немає холодильника.

«Ми це питання будемо вирішувати. На даний част якихось критичних умов змістів і скарг у Нарімана немає», - сказав він.

Адвокат також додав, що першого заступника голови Меджлісу поставили на профучет як особа схильна до вчинення терористичних і екстремістських злочинів.

«Це ми будемо оскаржувати, презумпцію невинуватості ніхто не відміняв», - зазначив Полозов.

Зазначимо, що Наріман Джелял міститься в «спецблоці» - спеціальному відділі СІЗО, де максимально обмежена як взаємодія з зовнішнім світом, а й з іншими ув'язненими.

Раніше адвокат затриманого на початку вересня Азіза Ахтемова - Іслям Веліляєв повідомив, що його підзахисний відмовляється від показань, даних раніше оскільки його катували електрострумом. Показання, які зафіксовані відео, були дані під тиском, зазначив Веліляєв.