Джеппар подякувала Нідерландам за забезпечення постачання сучасних озброєнь та підтримку санкцій проти агресора

Новини України та світу
Ліна Тимошина
17 Червня 2022, 09:09
Ліна Тимошина
17 Червня 2022, 09:09

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джеппар подякувала Нідерландам за забезпечення постачання сучасних озброєнь та підтримку санкцій проти агресора. Про результати адвокаційного візиту до Нідерландів щодо європейської перспективи України вона написала у Фейсбук.

На зображенні може бути: 8 людей та люди стоять
Фото: сторінка Фейсбук Emine Dzheppar

Висловила вдячність за політичну та практичну підтримку Нідерландів, зокрема у забезпеченні постачання сучасних озброєнь, підтримку та адвокацію питання впровадження жорстких політичних та економічних санкцій проти агресора, сприяння у пошуку законних способів конфіскації російських активів для відшкодування збитків внаслідок агресії, надання економічної та гуманітарної допомоги Україні, готовність брати участь у широкомасштабній післявоєнній відбудові України, а також надання притулку більш ніж 60 тис. українців, які вимушено залишили територію рідної країни, тікаючи від війни, - зазначила Джеппар.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні
Фото: сторінка Фейсбук Emine Dzheppar

Урядовиця розпочала візит з виступу в Нідерландському інституті міжнародних відносин – провідному нідерландському аналітичному центрі та академії міжнародних відносин.

Символічно, що у 2008 році мала честь завершити тут програму підготовки для дипломатів. Тоді ми обговорювали Грузію та серпневі бомбардування з боку росіі. Тепер говорили про війну в Україні, - зауважила Джеппар.

На зображенні може бути: 8 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні
Фото: сторінка Фейсбук Emine Dzheppar

Також вона зустрілась з директором Академії Роном Тоном. Відзначила, зокрема, аналітичний висновок експертів установи щодо важливості надання статусу кандидата в ЄС для України.

Джеппар виступила у віртуальному форматі щодо європейської інтеграції України на щорічному семінарі A New World Coming. У фокусі заходу були шлях України до набуття статусу кандидата в ЄС. Разом з Україною ЄС стане набагато сильнішим; успіхи України у європейській інтеграції через виконання Угоди про асоціацію та втілення масштабних реформ, масштабне вторгнення рф до України з 24 лютого цього року; звірства та злочини російських окупантів, які стали можливими як наслідок відсутності покарання рф за Крим і Донбас; посилення санкцій проти рф та збільшення постачання Україні важкого озброєння, зусилля України з деокупації Криму в рамках Кримської платформи.

На зображенні може бути: 4 людини, люди сидять та у приміщенні
Фото: сторінка Фейсбук Emine Dzheppar
На зображенні може бути: 3 людини, люди сидять та у приміщенні
Фото: сторінка Фейсбук Emine Dzheppar