Джеппар закликала чилійських парламентарів накласти на РФ додаткові санкції та надати Україні озброєння

Новини України та світу
Ліна Тимошина
27 Травня 2022, 08:35
Фото: Eduard Kryzhanivskyi
Ліна Тимошина
27 Травня 2022, 08:35

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джеппар закликала чилійських парламентарів до більш рішучих дій на захист України як в Чилі, так і на міжнародній арені. Насамперед, в частині накладення на Росію додаткових економічних та фінансових санкцій і надання Україні озброєння. Про це повідомляє пресслужба МЗС.

Джеппар провела зустріч з групою чилійських парламентарів – членів Сенату та Палати депутатів Національного конгресу Республіки Чилі, які перебували в Україні у рамках розвитку українсько-чилійських міжпарламентських зв’язків.

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, костюм та у приміщенні
Фото Eduard Kryzhanivskyi

Дуже приємна зустріч з членами Національного конгресу Республіки Чилі – сенатором Хосе Мануелем Рохо Едвардс та депутатами. Вдячна чилійським парламентарям за їхню чітку та однозначну позицію щодо засудження агресії рф в Україні, солідарність з українським народом та підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, - написала Джеппар на сторінці у Фейсбук.

Вона розповіла, що нещодавно Сенат Чилі нещодавно одностайно ухвалив заяви із різким засудженням російської агресії та необхідності притягнення усіх винних у військових злочинах до відповідальності, зокрема у міжнародних судових інстанціях.

Чилійські парламентарі висловили солідарність з українським народом у його боротьбі з російською агресією та підтвердили підтримку суверенітету та територіальної цілісності України з боку чилійського уряду і парламенту.

Політики зазначили, що їхнє відвідання нещодавно звільнених від окупації українських міст, зокрема Бучі, Ірпеня та Гостомеля, надало можливість особисто переконатися у брутальних злочинах російської агресії, яка має бути рішуче засуджена усім цивілізованим світом.

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні
Фото Eduard Kryzhanivskyi

Дуже важливо, що члени чилійського парламенту мали можливість переконатися у злочинах російської агресії, побачивши на власні очі жахливі наслідки окупації рашистами Бучі та Ірпеня. Колеги відтепер будуть активно поширювати у своїй країні правду про ці події та про боротьбу українського народу проти російських загарбників, - наголосила Джеппар.

Перша заступниця очільника МЗС розповідала колегам також про кримськотатарський народ та його багатостраждальну історію.

Історія кримських татар досі маловідома сторінка історії України для багатьох в світі. Виправляємо щодня. Подарувала вініл нашої чарівної Джамали, - додала Джеппар.

На зображенні може бути: 4 людини та люди стоять
Фото Eduard Kryzhanivskyi