Едем Бекіров змушений сам собі робити перев'язки на ампутованій нозі, яка гноїться — Гульнара Бекірова

Новини
Євген БерезовськийQHA
21 Грудня 2018, 17:30
Фото: facebook
Євген БерезовськийQHA
21 Грудня 2018, 17:30

Утримуваний у Сімферопольському СІЗО Едем Бекіров змушений сам собі робити перев'язки на ампутованій нозі, яка почала гноїтися.

Про це QHA media розповіла дружина заарештованого в анексованому Криму кримськотатарського активіста Гульнара Бекірова.

За її словами, слідчий ФСБ відмовив доньці Едема Елеонорі зробити батьку перев'язку.

Просив адвокат перед допитом — дайте п'ятнадцять хвилин! На що слідчий дуже агресивно відповів: «Ніяких перев'язок! Не підходьте ближче!» Перев'язку Едем зробив сам — ніхто так і не підійшов з медперсоналу, жодна медсестра.


За словами Гульнари Бекірової, сьогодні о 14:30 доньці вдалося передати Едему Бекірову необхідні медикаменти, після того як вона «відстояла чергу біля приймального віконця СІЗО з 4 ранку».

Нагадаємо, кримськотатарського активіста Едема Бекірова звинуватили у зберіганні й передачі вибухових речовин і боєприпасів. Йому закидають поширення і транспортування більш ніж 10 кілограмів тротилу і 190 бойових набоїв.

«Київський райсуд» Сімферополя заарештував кримськотатарського активіста до 11 лютого 2019 року. Адвокати, посилаючись на стан здоров'я Едема Бекірова, просили для підзахисного заставу. Умови тримання під вартою у Сімферопольському СІЗО можуть значно погіршити його стан здоров'я та навіть призвести до летального результату.