Екскомандира кримського «Беркуту» судитимуть за державну зраду

Новини України та світу
Ліна Тимошина
01 Червня 2023, 14:37
Фото: пресслужба Офісу Генерального прокурора
Ліна Тимошина
01 Червня 2023, 14:37

Офіс Генерального прокурора скерував до суду обвинувальний акт стосовно колишнього командира ПМОП «Беркут» ГУ МВС України в АР Крим за фактом державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України).

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.

Розслідуванням встановлено, що екскомандир полку міліції під час окупації АР Крим у 2014 році перейшов на бік ворога та вступив на службу до «Міністерства внутрішніх справ по Республіці Крим».

Обвинувачений обійняв посаду командира так званого спеціального загону швидкого реагування «СОБР». Тим самим він сприяв функціонуванню незаконно створених окупаційних правоохоронних органів РФ на території АР Крим, зміцненню їх влади та недопущенні контролю України над цією територією, - зазначили в Офісі Генерального прокурора.

Як повідомляли QIRIM.News, у березні за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора колишньому командиру полку міліції особливого призначення «Беркут» Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України).