Експерт про військові навчання в Україні: Ми не стоїмо на місці

Новини України та світу
Анна Артемова
22 Вересня 2021, 08:31
Анна Артемова
22 Вересня 2021, 08:31

У питанні проведення військових навчань Україна рухається вперед і розвивається. Таку думку висловив у коментарі агентству “Кримські новини” експерт Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко

У нас 22 числа розпочинаються наші навчання, об'єднані зусилля спільно з країнами НАТО і з країнами-партнерами, тому я думаю, що також розвиваємося і не стоїмо на місці, - зазначив військовий експерт.

Він нагадав про військові навчання Росії і зазначив, що бойова готовність в російській армії у будь-якому разі становить загрозу.

Цього року дуже багато Росія провела навчань і деякі з них були підготовкою до “Заходу-2021”. Думаю, що до кінця року поступово активність буде спадати. Хоча якщо взяти Південний військовий округ, то ми бачимо, що восьма армія, яка базується в Ростовській області, була приведена в повну бойову готовність. І це, звичайно, становить певну загрозу, - сказав Мусієнко. 

За його словами, важливим завданням для України є наразі вчасне реагування на дії агресора.

Загалом на сьогоднішній день на окупованих територіях тільки завершуються військові навчання, які проводять окуповані території, фактично проводить Росія. Нам треба розуміти, що ситуація буде залишатися напруженою і без навчань, тому потрібно оцінювати і адекватно реагувати на виклики, - сказав він.

Нагадаємо, з 22 до 30 вересня 2021 року на всіх основних військових полігонах України, а також в акваторіях Чорного та Азовського морів, відбудуться стратегічні командно-штабні військові навчання оборонного характеру "Об'єднані зусилля-2021".

А військові навчання "Захід-2021", які проводила Росія, відбулися з 10 по 16 вересня.