Експерт розказав, коли почнеться будівництво заводу по випуску "Байрактарів" в Україні

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
08 Серпня 2022, 16:26
Асіф АлієвQHA
08 Серпня 2022, 16:26

Процес будивництва заводу по випуску безпілотних літальних апаратів компанії "Baykar makina" — "Байрактар" в Україні почнеться, коли ситуація унеможливить завдавання удару по території України.

Про це в коментарі QIRIM.News розповів військовий експерт Павло Лакійчук.

Він зазначив, що турецька компанія вже придбала земельну ділянку під будівництво, проте де саме вона розташована невідомо.

"Співробітництво з Україною Туреччина почала ще задовго до начала активної фази вторгнення РФ. Ця компанія займає серйозну позицію щодо співробітництва з Україною Отже, все цілком природне. Питання в тому, що "Байрактар" викупив ділянку під будівництво заводу і я думаю, що сам процес почнеться, коли ситуація унеможливить завдавання удару по території України", - сказав Лакійчук.

При цьому експерт також нагадав, що наразі існує ціла купа проєктів, які передбачають тісне співробітництво України із західними партнерами щодо ремонту та будівництва техніки за межами України.

"Вони можуть принести більш швидкий результат", - підкреслив Павло Лакійчук.

Нагадаємо, посол України в Туреччині Василь Боднар заявив, що турецький виробник бойових безпілотників «Байрактар» Baykar Makina купив земельну ділянку для будівництва свого заводу в Україні.  За його словами, буквально тиждень тому уряд затвердив двосторонню угоду про його будівництво і надіслав її до парламенту на ратифікацію.