Ексзаступник секретаря РНБО Кривонос заявив про звільнення з лав армії

Новини України та світу
Ірина Требунських
05 Червня 2021, 17:22
Сергій Кривонос
Ірина Требунських
05 Червня 2021, 17:22

Колишній заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони, генерал-майор Сергій Кривонос на своїй сторінці у Facebook заявив, що його звільнили з лав Збройних сил України.

Звільнений без рапорту. Служити державі хотів, але прислуговуватись не буду та не вмію. Тому і звільнили, — написав він.

Генерал-майор уточнив, що його звільнили начебто через те, що «немає посад». Кривонос назвав своє звільнення початком етапу боротьби з «з реаліями того безладу, який існує в армії і державі».

«Наразі мене вже нічого не стримує, з урахуванням того,  що супротивники застосовували нечесні і брудні прийоми. На війні дозволені всі  прийоми… Все ще попереду — боротьба за Україну!», — додав він.

Звільнений з лав Збройних Сил Украіни...Звільнений без рапорта. Служити державі хотів, але прислуговуватись не буду та...

Posted by Kryvonos Serhii on Saturday, June 5, 2021

Сергій Кривонос в 2014 році командував обороною Краматорського аеродрому, котра позначилася значними втратами нападників. Полковник Кривонос і його команда, у співробітництві з представниками НАТО, розробили Стратегію побудови українських Сил спеціальних операцій. Призначений першим заступником командувача Сил спеціальних операцій ЗС України 5 січня 2016 року, а 12 березня 2019 року — заступником секретаря РНБО. 29 грудня 2020 року президент Володимир Зеленський звільнив Кривоноса з посади заступника секретаря РНБО України.

Нагадаємо, до списку «Блоку Петра Порошенка», офіційно перейменованого на «Європейську солідарність», увійшли тодішні заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос та спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

Як передавали «Кримські новини», Сергій Кривонос переконаний, що Україна не зможе вести одночасно війну на Донбасі та в Криму, тому необхідне посилення санкцій проти країни-агресора Росії.