Ердоган готовий поїхати до Москви для зниження ескалації біля українських кордонів

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
21 Січня 2022, 17:08
Асіф АлієвQHA
21 Січня 2022, 17:08

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що у нього може відбутися телефонний дзвінок і навіть поїздка до Москви, щоб обговорити з президентом РФ Володимиром Путіним ескалацію біля кордонів України.

За словами Ердогана, передає газета Milliyet, війна між Росією та Україною в регіоні буде дуже серйозним порушенням світу в регіоні.

«Туреччина не бажає загострення ситуації у регіоні. Ми можемо бути посередниками для встановлення миру між Росією та Україною, раніше я заявив і Зеленському, і Путіну, що ми готові виконати свій обов'язок у цьому питанні. Ми хочемо, щоб у регіоні запанував світ. Заради цього ми готові робити все, що маємо», — сказав він.

Президент нагадав, що візит до України вже значиться на порядку його графіка.

Раніше президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган запросив лідерів України та Росії до Анкари для обговорення та врегулювання розбіжностей. Анкара, за його словами, готова надати майданчик для переговорів президента Росії Володимира Путіна та його українського колеги Володимира Зеленського.

Нагадаємо, 18 січня, коментуючи можливе нове вторгнення Росії до України, Ердоган назвав її нереальною. Турецький лідер заявив, що Україна – це не проста країна, а сильна держава.